KONST / Litografier / Färglitografi 8703625
nr 870 3625
Färglitografi
oidentifierad konstnär, signerad, 190/ 250, 62 x 46
Utrop:
300 kr
Såld:
250 kr
måndag 20 januari 2014
kl 19:50:24
100 kr
250 kr